ساسان گالری
در حال بارگذاری

نمایشگاه بین المللی آبرنگ اکری (2018)

تاریخ برگزاری : 15 نوامبر 2018
دسته بندی رویداد : نمایشگاه بین المللی
محل برگزاری : موزه ملی هنر معاصر شهر اکری

جزئیات نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی آبرنگ با عنوان احساسات در شهر اکری، کشور ایتالیا (2018)

نمایشگاه بین المللی آبرنگ اکری (2018) با عنوان احساسات در موزه هنر های معاصر اکری (MACA) در کشور ایتالیا و درتاریخ 15 نوامبر 2018 برگزار شد. این رویداد بین المللی توسط موسسه ملی هنر معاصر اکری ایتالیا و با همکاری دانشگاه منتپلیه فرانسه انجام گرفت.

شهر اکری در جنوب ایتالیا واقع شده است و یکی از شهر های زیبا قرون وسطایی و قدیمی با بناهای تاریخی است. این شهر زیبا و توریستی بر دامنه کوه قرار گرفته و برای بازدید از این شهر، اغلب توریست ها وسایل نقلیه خود را در شروع ورودی شهر قرار می دهند و پیاده به گردش می پردازند و از کوچه های پر پیچ و خم و باریک مسیر خود را به سمت بالای شهر جستجو می کنند.

نمایشگاه در موزه ملی هنر معاصر شهر اکری برگزار شد. این موزه باور نکردنی و زیبا در قلب شهر توریستی و زیبای اکری و در یک کاخ قدیمی فوق العاده که مربوط به قرن هجدهم میلادی است قرار دارد. این مجموعه دارای سه طبقه است که طبقه اول محل برگزاری نمایشگاه های هنر معاصر است و آثار زیبای هنرمندان را در فضایی دلنشین به نمایش می گذارد.

ورود به این نمایشگاه بین المللی برای سراسر هنرمندان جهان آزاد بوده و همه شرکت کنندگان منتخب باید ازمدیوم ابرنگ استفاده می کردند. همه آثار راه یافته در این نمایشگاه از سطح بالای هنری برخوردار بود و می توان گفت این رویداد فرهنگی بین المللی لحظه مهمی از تبادل فرهنگ و هنر ایجاد کرد. در این رویداد، بیننده تجربه هنرمندان نقاط گوناگون جهان را نظاره می کند و می تواند امکان کشف دنیای درون آنها را داشته باشد.

در این رویداد بین المللی77 هنرمند از 30 کشور از نقاط مختلف جهان انتخاب شدند تا با آثار خود یک نمایشگاه غنی از جنبه های مختلف نقاشی آبرنگ با موضوع احساسات را به نمایش بگذارند.

اثر امید از مجموعه توهم و خیال برخاسته از میان سختی ها و آشوب ها خود را معرفی میکند. این اثر در سال 2018 خلق شده و با یک ترکیب بندی قوی و انتخاب رنگ قوی و هیجان انگیز قرمز به جستجوی امید، از لابه لای سیاهی ها و نگرانی های دنیای درون هنرمند، قد برافراشته تا به زیبایی امید را نشان دهد.

نمایشگاه بین المللی آبرنگ با عنوان احساسات در شهر اکری، کشور ایتالیا (2018)

پس از بررسی و داوری همه آثار ارسالی، آثار چهار تن از هنرمندان ایرانی به این رویداد بین المللی راه یافت که به ترتیب عبارتند از:

ساحل آردی

المیرا قره گوزلو

فروغ نامجو

رزیتا هنری

هنرمند ساحل آردی توانست با اثر امید از مجموعه توهم و خیال در این نمایشگاه شرکت کند.