ساسان گالری
در حال بارگذاری

فستیوال دوسالانه بین المللی آبرنگ بریود (2019)

تاریخ برگزاری : جولای 2019
دسته بندی رویداد : فستیوال بین المللی
محل برگزاری : شهر بریود فرانسه

جزئیات نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی آبرنگ در شهر بریود , کشور فرانسه (2019)

فستیوال دوسالانه بین المللی آبرنگ بریود (2019) : نهمین دوسالانه بین المللی آبرنگ درشهر بریود فرانسه و در جولای سال 2019 به مدت چهارده روز برگزار شد. این دوسالانه با هدف ترویج آبرنگ، ایجاد پویایی هنری و اتحاد و تبادل هنری هنرمندان، آنها را از نقاط مختلف دنیا گردهم می آورد.

این فستیوال جزو معروفترین فستیوال های آبرنگ در کشور فرانسه است که هر دو سال در فصل تابستان در شهر قدیمی بریود برگزار می شود.

این شهر توریستی زیبا و کوچک مملو از گنجینه های تاریخی است. هنرمندان در طی برگزاری فستیوال میتوانند در خیابان های باریک این شهر قدیمی قدم بزنند و از بناهای تاریخی و دهکده های تاریخی اطراف آن دیدن کنند.

این فستیوال در سراسر شهر زیبای بریود برپاست و مردم شهر ماهها تلاش میکنند خود را برای برپایی این فستیوال بین المللی آماده کنند و میزبان هنرمندان از سراسر جهان باشند.

در این فستیوال فعالیت های هنری زیادی برنامه ریزی می شود و هنرمندان از سراسر دنیا گرد هم می آیند تا با برنامه های هنری گسترده ای از جمله نمایشگاه، دمو، سخنرانی، کارگاه، نقاشی دیواری و فعالیت های دیگر، نقاشی آبرنگ را به اشتراک بگذارند.

تعدادی از هنرمندان در این جشنواره دارای غرفه هستند و در آنجا به نمایش آثار خود می پردازند و تعدادی دیگر در محیط های باز به انجام فعالیت هنری آبرنگ می پردازند.

تا کنون هیچ هنرمند ایرانی در این فستیوال شرکت نکرده بود و در نهمین دوسالانه آبرنگ برای اولین بار ساحل آردی توانست جزو منتخبین شرکت کننده در این فستیوال بین المللی باشد.

او با 40 اثر از سه مجموعه ایران باستان، درخت جاویدان و توهم و خیال در این فستیوال شرکت کرد. او در طی نمایشگاه بوسیله آثاراش به معرفی تمدن و فرهنگ ایران پرداخت.

گالری فستیوال دوسالانه بین المللی آبرنگ بریود (2019)