ساسان گالری
در حال بارگذاری
برترین اثار

برترین اثار

bikaran-c
Light-c
kahkeshan-c
khiyal-parvaz-c
bologh-c

آفرینش آن وجهی از تخیل ناشناخته درون، بدون محدودیت در بُعد زمان

ساحل آردی ، زاده 11 سپتامبر 1981 و متولد مشهد است. او لیسانس معماری و فوق لیسانس معماری اسلامی دارد و فعالیت حرفه ای خود را در زمینه نقاشی آبرنگ از ژوئن 2016 آغاز کرده است.

تکنیک نقاشی ساحل آردی نقاشی منفی (negative Painting technicques) است که با سبک انتزاعی آنرا تلفیق کرده است .

تیم اصلی ساسان گالری

مهندس ساسان مادرشاهیان

مدیریت

ساحل آردی

آرتیست

ما که هستیم

برای پیدا کردن این نقش نیازمند آنیم تا آماده تر شویم و برای این کار باید به قدرت معنوی هنر و این شعور منحصر به فرد که زبان خاص جهان و انسانیت است باور داشته تا بتوانیم به ان رجوع کنیم.ما با امید به فردای روشن تر در خلال بی ثباتی جهان، قصد داریم مکانی بسازیم تا در آن افق جدید برای تجارب بیشتر در هنر معاصر باز کنیم و با شما به اشتراک بگذاریم.این مهم آسان نیست، بایستی کوشید و بهای آن را پرداخت.

هدف

هدف ما رسیدن به جایگاه بالاتری از هنر است؛قصد ما حرکتی به سوی مقصد لایتناهی تفسیر های خیالی و چشم اندازی میان واقعیت و تخیل است و این امر تنها از منظر شخصیت منحصر به فرد هر شخصی ناشی میشود و ما می خواهیم آن را با کمک شما متبلور بسازیم.

خدمات

شکل گیری ساسان گالری در عرصه ی هنری همواره با خصلت عملگرایی در حوضه ی هنر معاصر همراه بوده است ، بنابراین رویکرد هنری ما همیشه مبتنی بر فعالیت در راستای فرهنگ و هنر تمدن ایران و تداوم آن در هنر معاصر خواهد بود.

تلاش این مجموعه بر تلفیق هنر آبستره در کنار فرهنگ و پاسخ به تحولات و رویکرد های هنری گذشتگان است.

امید بر آن است که بتوانیم….