تابلو نقاشی آبرنگ اثر بادبانها

تابلو نقاشی آبرنگ اثر بادبانها

تابلو نقاشی آبرنگ اثر بادبانها : حرکت به کشف دنیای جدید

سایز نقاشی: 29 × 44 سانتی متر

سال خلق اثر : 2017

سبک : انتزاعی

مدیوم : آبرنگ

از مجموعه توهم و خیال

ارجاعات باطنی و معانی پنهان یا ناخوداگاه منبع مهمی از تصاویر و اشکال این اثر است. این اثر نمادی شاد و مرموز است و دارای تعادل، هارمونی و یک ترکیب بندی قوی است و در واقع تجسم مبهمی است که هنرمند در ذهن خود مجسم کرده و عصاره آن را با رنگ ها، بافت ها و خطوط بیان کرده است.

هر یک از رنگ ها تاثیر خاصی از نظر روحی و جسمی روی فرد باقی می گذارد و رنگ نشانگر وضعیت روانی و جسمی فرد است. در این اثر هیجان و تلاطم فکری نقاش را که از نیروی نهفته او نشات گرفته به نمایش می گذارد.

دراین اثر استفاده از رنگ ها و اشکال آبستره برای تحت تاثیر قرار دادن بیننده، به نوعی یک واقعیت بیرونی را بازنمایی می کند و عطر و طعم متفاوتی دارد و انفجار الهامات درون است و راه های باز کردن احساسات و معانی پشت جهان پنهان شده هنرمند، خود را نشان می دهد.

نقاشی انتزاعی اثر بادبانها

الهام بخشیدن به خلاقیت و ابداع و تخیل نقاش دامن می زند و او را به چالش های مکرر تشویق می کند. این شکلی زیبا و ایده ال برای بالا بردن احساسات منفی و تبدیل آنها به حس بهتر و مثبتی است.

انتزاع زبانی است که قادر به بیان حقایق عمیق تر است و می تواند هر پنج حس را منتقل کند، گویی وارد یک قلمرو کیهانی می شوید.

در این آلبوم